Võta meiega ühendust

reCAPTCHA is required.

Katusefirma OÜ

Osmussaare 10, 13619 Tallinn

Registrikood: 12670409

KMKR nr: EE101722410

MTR nr: EEH007679

LÕUNA-EESTI

teet@katusefirma.ee

+372 554 5352

Kontor: Riia 142, 50411 Tartu

Meie abivalmis meeskond

Riho Reispass

Müügijuht
riho@katusefirma.ee
+372 5302 5749

Erki Heliste

Põhja-Eesti piirkonna juht
erki@katusefirma.ee
+372 529 3124

Teet Torila

Lõuna-Eesti piirkonna juht
teet@katusefirma.ee
+372 554 5352

Aavo Pilberg

Projektijuht
aavo@katusefirma.ee
+372 508 3831

Risto Pärtelpoeg

Lõuna-Eesti projektijuht
risto@katusefirma.ee
+372 523 8638

Sander Saidla

Projektijuht
sander@katusefirma.ee
+372 513 7349

Andres Anzov

Eelarvestaja
andres@katusefirma.ee
+372 518 2394